تبلیغات
 khanndebazar - دیوار مهربانی یا دیوار خواندنی ها ؟!

این بار مجلات به دیوار مهربانی ، نماد سخاوت ایرانیان ، راه یافته اند و دیوار مهربانی دیوار خواندنی برای کم دستان شده است.همراهی مجلات با دیوار مهربانی امری مردم دوستانه و زیبا است که نشان دهنده وطن دوستی مردم کشورمان در هر قشری میباشد. دیوار مهربانی یا دیوار خواندنی ها ؟!     این بار مجلات به دیوار مهربانی ، نماد سخاوت ایرانیان ، راه یافته اند و دیوار مهربانی دیوار خواندنی برای کم دستان شده است.همراهی مجلات با دیوار مهربانی امری مردم دوستانه و زیبا است که نشان دهنده وطن دوستی مردم کشورمان در هر قشری میباشد.     دیوار مهربانی که این روزها به عنوان نماد سخاوت مردم كشورمان شناخته می‌شود، این بار با همراهی

دیوار مهربانی یا دیوار خواندنی ها ؟!

دیوار مهربانی یا دیوار خواندنی ها ؟!

 

 

این بار مجلات به دیوار مهربانی ، نماد سخاوت ایرانیان ، راه یافته اند و دیوار مهربانی دیوار خواندنی برای کم دستان شده است.همراهی مجلات با دیوار مهربانی امری مردم دوستانه و زیبا است که نشان دهنده وطن دوستی مردم کشورمان در هر قشری میباشد.

 

 

دیوار مهربانی که این روزها به عنوان نماد سخاوت مردم كشورمان شناخته می‌شود، این بار با همراهی مجلات به ایستگاه خواندنی‌ها رسید.

 

 

امروز چهارشنبه، 12 اسفند برای اولین بار دیوار مهربانیخواندنی‌ها به همت شرکت پیک برتر روبروی حسینیه ارشاد تهران افتتاح شد.

 

 

این دیوار كه ویژه نشریات و کتاب است با همکاری این چهار مجله راه‌اندازی شد و در آینده نزدیك با همکاری شرکت‌های توزیع نشریات کشور، تمامی نشریات کشور در این دیوار مهربانی حضور خواهند داشت.

 

 

افزایش سطح مطالعه و همچنین دسترسی ارزان قیمت همه شهروندان به مجلات مورد علاقه‌شان، اهداف اصلی اجرای دیوار مهربانی خواندنی‌ها در تهران است.

 

 

در این طرح تلاش شده است از مشاركت شهروندان نیز استفاده شود و مردم علاوه بر تهیه مجلات مورد نظر خود، می‌توانند كتاب‌ها و مجلاتی كه مطالعه كرده‌اند را در دیوار مهربانی خواندنی‌ها قرار داده تا افراد دیگر نیز از مطالعه آنها لذت ببرند.

 

 

دیوار مهربانی خواندنی‌ها در خیابان شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، ابتدای کوچه هدیه واقع شده است.

 

 

 

دیوار مهربانی یا دیوار خواندنی ها ؟!

 

 

 

دیوار مهربانی یا دیوار خواندنی ها ؟!

 

 

 

دیوار مهربانی یا دیوار خواندنی ها ؟!

 

 

 

منبع مطلب :

http://www.parsnaz.ir/


تاریخ : پنجشنبه 13 اسفند 1394 | 05:24 ب.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 39 | نظرات